Home / Entertainment / भिंडियों सहित- भिडियोकलमा जे भन्यो त्यही मानेर यसरी पैसा कमाउदै भारतकी एक युवतीले

भिंडियों सहित- भिडियोकलमा जे भन्यो त्यही मानेर यसरी पैसा कमाउदै भारतकी एक युवतीले

आजभोली इन्टरनेटको माध्यमबाट पैसा कमाउने बाटो धेरै नै निस्कीसकेको छ.सबै राम्रा हुन्छन् भन्ने छैन,धेरैजसोले इन्टरनेटको दुरपयोग गरी गलत तरिकाले पैसा कमाएको पनि देख्न सकिन्छ .ठुला ठुला बिजनेस देखी लिएर साना साना काम पनि इन्टरनेटको माध्यमबाट हुने हुनाले केही हदसम्म सहज त भएको छ तर अर्को तर्फ,धेरै बिकृती पनि फैलिएको छ.

यस भिडियोमा देखाइएको पनि इन्टरनेटको माध्यम बाट पैसा कमाउने बाटो हो कुन समाजमा अपाच्य रहेको छ.देश विदेशमा सेक्स च्याट र फ्लार्ट गरी युवतीहरुले पैसा कमाइरहेको कुराको खुलासा त भएको छ तर जो पायो त्यो यस कुरामा फस्न चाहन्नन्.कसरी हुन्छन यस्ता लाइव भिडियो कल जसको माध्यमबाट युवतीहरुले मोटो रकम कमाउन सफल भएका छन्

आजभोली इन्टरनेटको माध्यमबाट पैसा कमाउने बाटो धेरै नै निस्कीसकेको छ.सबै राम्रा हुन्छन् भन्ने छैन,धेरैजसोले इन्टरनेटको दुरपयोग गरी गलत तरिकाले पैसा कमाएको पनि देख्न सकिन्छ .ठुला ठुला बिजनेस देखी लिएर साना साना काम पनि इन्टरनेटको माध्यमबाट हुने हुनाले केही हदसम्म सहज त भएको छ तर अर्को तर्फ,धेरै बिकृती पनि फैलिएको छ.यस भिडियोमा देखाइएको पनि इन्टरनेटको माध्यम बाट पैसा कमाउने बाटो हो कुन समाजमा अपाच्य रहेको छ.

देश विदेशमा सेक्स च्याट र फ्लार्ट गरी युवतीहरुले पैसा कमाइरहेको कुराको खुलासा त भएको छ तर जो पायो त्यो यस कुरामा फस्न चाहन्नन्.कसरी हुन्छन यस्ता लाइव भिडियो कल जसको माध्यमबाट युवतीहरुले मोटो रकम कमाउन सफल भएका छन्,एक झलक तल हेर्नुस भिडियोमा:

sankhuwasabhanews.com बाट साभार

About admin

Check Also

सलमानलाई नेपाल ल्याउँछु भनेर ठग्ने ओडिसीका म्यानेजर रविन केसी पनि समातिए

२९ असार, काठमाडौं । भारतीय अभिनेता सलमान खानसहित अन्य भारतीय कलाकारहरुलाई काठमाडौं ल्याउने भन्दै ‘दब्याङ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *