Breaking News
Home / Entertainment / वर्षाको ढाँट्ने बानीले निर्माता-निर्देशक हैरान !

वर्षाको ढाँट्ने बानीले निर्माता-निर्देशक हैरान !

काठमाडौं, फागुन २१

‘बरु वर्षाको भर गर्नु तर वर्षा सिवाकोटीको भर नगर्नु,’ वर्षा सिवाकोटीको व्यवहार देख्नेहरूले आजभोलि यसै भन्न थालेका छन् । फिल्ममा खेल्छु भन्नमा र छाड्नमा कुनै पनि व्यावसायिक मर्यादा पालना नगरेको देखेर नै मान्छेले वर्षालाई वर्षा यामसँग तुलना गरेका हुन् । उनले ‘ब्ल्याक’, ‘मेरो पैसा खोइ’ आदि फिल्म साइनिङ अमाउन्ट लिएर पनि फिर्ता गरिदिएकी थिइन् ।

भर्खरै मात्र पनि उनले अन्नपूर्ण होटलमा टन्न खर्च गरेर घोषणा भएको फिल्म ‘रानीमहल’ छाडिदिइन् । ‘रानीमहल’ छाड्नमा उनले डेटको समस्या देखाएकी थिइन् ।

भिसा लागेको ६ महिनाभित्रमा अमेरिकामा गइसक्नु पर्ने तर ‘रानीमहल’को सुटिङ सर्दा आफू र फिल्म दुवैलाई असर गर्ने भन्दै फिल्म छाडेकी थिइन् तर अमेरिका जानु कता होे कता दुई दिनअघि मात्र ‘जय शम्भु’ शीर्षकको फिल्मको घोषणामा पोज हानी–हानी फोटो खिचिरहेकी थिइन् ।

‘रानीमहल’मा वर्षाअघि प्रशान्त ताम्रकारले पनि डेटकै समस्या देखाउँदै छाडेका थिए । पछि वर्षाले पनि उही समस्या देखाएर छाडिन् । अनि ‘जय शम्भु’मा प्रशान्त र वर्षा दुवैले अभिनय गर्दैछन् । दुवैका बीचमा केही न केही त खिचडी पाकिरहेको हो कि ?

About admin

Check Also

राती करबि साढे १० बजे ठमेलको सडकमा तेस्रोलिंगी यौनकर्मी को हैरान पार्ने चर्तिकला

राती करबि साढे १० बजे काठमाडौँको ठमेलस्थित कर्मचारी सञ्चयकोष भवनअगाडिको सडकमा युवतीको भेषमा पुतलीजस्तै सिँगारिएको …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *